Ontmoetingsgroep Koggenland

23 feb. 2026
10:00 - 11:30
Obdam

Tijdens de ontmoetingsgroep ga je met andere mantelzorgers in gesprek. Hier delen mantelzorgers zoals jij tips en ervaringen met elkaar. Elke bijeenkomst is er een actueel thema en ruimte voor het stellen van vragen.

Consulent mantelzorg, Mirte Korrel, begeleidt de ontmoetingsgroep in De Brink. Je kunt hier terecht voor een goed gesprek over mantelzorg.

In 't kort
Maandag 23 februari
10.00 - 11.30 uur
Sociaal-Cultureel centrum de Brink, Dorpsstraat 155, 1713 HE Obdam

Aanmelden
Aanmelden is verplicht en dat kan via info@mantelzorgcentrum.nl of 085 - 018 38 90

Ik meld me aan

Thema: vasthouden en loslaten

Wat draag jij en wat zou je willen loslaten? We starten met een kopje koffie en een lekker appeltaartje.

wat wil jij loslaten?

Veel gestelde vragen

Ja, deze bijeenkomst is gratis voor mantelzorgers uit gemeente Koggenland. 

Nee hoor. U kiest zelf welke ontmoetingsgroepen u wilt bezoeken. Misschien wilt u eerst proberen of het iets voor u is. U kunt zich ook altijd bij Mirte, de consulent mantelzorg die de ontmoetingsgroep begeleidt, aanmelden voor de volgende ontmoetingsgroep. Wilt u zich aanmelden voor één of meerdere ontmoetingsgroepen? Stuur dan een mail naar info@mantelzorgcentrum.nl of bel naar 085 - 18 38 90. Geef in de mail aan aan welke ontmoetingsgroepen u wilt deelnemen. 

Deze ontmoetingsgroep is bedoeld voor mantelzorgers. Is degene die u mee wilt nemen ook mantelzorger? Dan is die van harte welkom. Het is niet de bedoeling dat u degene voor wie u zorgt meeneemt naar de ontmoetingsgroep.